Opcje przeglądania

W ofercie sklepu iroiro znajdziecie masę podręczników RPG, które wzniosą Waszą rozgrywkę na nowy, nieznany dotąd poziom. Łapcie za podręcznik i przeprowadźcie graczy przez najcięższą przygodę nieustannie zaskakując ich zwrotami akcji.

Podręczniki RPG – wznieś swój role play na kolejny poziom

Gry RPG, czyli gry fabularne, opierają się wyłącznie na narracji. Wybierany jest mistrz gry, którego zadaniem jest prowadzenie rozgrywki poprzez przedstawianie i tworzenie scenariusza, do którego dostosować się muszą pozostali gracze, będący już postaciami w danej grze i w danej historii. Gra polega na wcielaniu się w role – każdy tworzy własną postać i bierze jej los w swoje ręce podejmując decyzje, wchodząc w interakcję z innymi graczami, zawierając sojusze oraz pokonując przeszkody, które przygotował dla niego mistrz gry.

Fenomenem gier RPG jest to, że całą historię tworzy mistrz gry oraz gracze. Zadaniem każdej osoby jest jak najlepsze wcielenie się w rolę i nadanie jej dowolnych cech. Chcesz udawać przyjazną postać, a zależy Ci wyłącznie na wygranej nieważne jakim kosztem? Zrób to. Chcesz być najbardziej przyjaznym bohaterem w historii gier RPG? Nie ma problemu. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie i od tego, jak poprowadzić swojego bohatera przez całą przygodę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl