Zombicide: Wulfsburg

Dostępność: brak towaru
Cena: 180,33 zł 180.33
ilość szt.

Opis

Zombicide: Wulfsburg - dodatek do gry

Pierwsze dni wojny z hordami zombie wstrząsnęły królestwem. Najsilniejsi i najbystrzejsi spośród nas przetrwali pierwszą fazę Zombicide. Nie mieliśmy pojęcia o skali inwazji do czasu, aż dowiedzieliśmy się, ze siły Króla posypały się jak domek z kart, a większość znaczących miast padła. Jednakże wciąż utrzymywały się pogłoski o ludzkich przyczółkach w Wulfsburgu. Jeżeli uda nam się odbić jedno miast, damy radę odbić wszystkie! Uwolnimy Wulfsburg i jego niezłomne przyczółki. Nauczymy ich prawdziwego znaczenia.

Poznaj nowe sposoby polowania na Zombie z 4 nowymi Ocalałymi oraz 18 nowymi kartami Ekwipunku magiczną bronią i potężnymi czarami! Zachowaj ostrożność: szybkie i bezwzględne Wilcze Zombie są już na Twoim tropie razem z 10 nowymi, zapierającymi dech w piersiach Misjami. Wyrąb sobie drogę na szczyty wież, tworząc pole do popisów strzeleckich. Kto jest teraz drapieżcą, a kto bezbronną ofiarą? Wulfsburg wita!

Dane techniczne

Min. liczba graczy 1
Max. liczba graczy 6
Wersja językowa Polska instrukcja
Akcesoria w zestawie 26 Figurek (4 Ocalałych, 21 Wilczych Zombie, 1 Wilcza Abominacja) 2 Kafelki gry (dwustronne) 4 Plastikowe plansze 4 Kolorowe podstawki Ocalałych 32 Wskaźniki 30 Kart (22 karty Ekwipunku, 8 kart Zombie)
Zasilanie Nie dotyczy
Produkt na baterie Nie
Baterie w zestawie Nie
Ważne Rozszerzenie wymaga zakupienia wersji podstawowej gry Zombicide: Czarna Plaga

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl