Zakochanie - gra dla dwojga

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,56 zł 69.56
ilość szt.

Opis

Zakochanie - gra dla dwojga

Flirtuj, rozmawiaj i ciesz się obecnością swojej drugiej połówki niech Wasza relacja się rozwija, a temperatura stopniowo idzie w górę!

Zakochanie to ekscytująca gra wstępna, pozwalająca pogłębić więź zarówno świeżo zakochanych, jak i wieloletnich par. 240 pytań dla niej i dla niego z zakresu miłości, seksu i namiętności zachęca do luźnego pogłębiania swojej erotycznej wiedzy.

Na czym polega gra Zakochanie - gra dla dwojga?

Podzielcie karty na dwa stosy (z pytaniami dla NIEJ i dla NIEGO), a następnie podzielcie karty z każdego stosu według kategorii (MIŁOŚĆ, SEKS NAMIĘTNOŚĆ i WIEDZA EROTYCZNA). Wylosujcie też po 3 karty prezentów i wybierzcie z nich po jednej. Każde z Was niech wylosuje po jednej karcie wyzwania.

Zadaniem graczy jest zebranie takiej kombinacji serduszek, jaka widnieje na jej/jego karcie wyzwania. Serduszka zebrać można, odpowiadając na pytania i wykonując zadania.

Gracze naprzemiennie wybierają kategorie, z której odczytywane będą pytania. Rozmawiajcie, flirtujcie, cieszcie się wspólnie spędzonym czasem. Niech poszczególne pytania stanowią jedynie inspirację do poznawania siebie i cieszenia się bliskością!

Gracz, który jako pierwszy zrealizuje swoją kartę wyzwania, otrzymuje nagrodę, którą wybrał na początku. Oznacza to, że przegrany w ciągu najbliższych dni lub tygodni powinien spełnić warunek, o którym mówi karta.

Dane techniczne

Min. liczba graczy 2
Max. liczba graczy 2
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe od 18 lat
Akcesoria w zestawie 60 kart z kategorii "Miłość" 60 kart z kategorii "Seks" 60 kart z kategorii "Namiętność" 60 kart z kategorii "Wiedza erotyczna" 18 kart prezentów 6 kart wyzwań 6 kart kategorii Stojak na karty Kostka Instrukcja
Czas gry 45 min
Zasilanie Nie dotyczy
Produkt na baterie Nie
Baterie w zestawie Nie

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl