Neuroshima Hex 3.0: Stalowa Policja

Dostępność: brak towaru
Cena: 27,80 zł 27.80
ilość szt.

Opis

Neuroshima HEX! 3.0: Stalowa Policja - dodatek do gry

Stalowa Policja to przemierzająca kraj brygada fanatyków prawa i porządku, zakuta w przedwojenne, eksperymentalne pancerze wspomagane. Aplikowane przez pancerze chemikalia i cybernetyczne usprawnienia podnoszą zdolności organizmu kosztem psychiki funkcjonariusze reagują automatycznie na wszystko, co program zidentyfikuje jako zagrożenie lub przestępstwo. Pojawiają się znikąd i pacyfikują teren pośród huku eksplozji i kanonady ognia. Godna automatów nieskazitelna praworządność sprawia, że mieszkańcy wybawionych terenów szybko zaczynają tęsknić do dawnego chaosu i bezprawia.


Armia wprowadza do gry nową zdolność Odbicie. Odbicie chroni jednostkę przed wszelkimi atakami skierowanymi w bok oznaczony ikoną Odbicia. Atak ten zostaje odbity w przeciwnym kierunku na odległość jednego pola i trafia jednostkę przeciwnika (Żołnierza, Sztab lub Moduł), o ile ta stoi na sąsiednim polu na linii tego ataku. Odbity atak nie czyni żadnej szkody żetonom Stalowej Policji.

Dane techniczne

Min. liczba graczy 2
Max. liczba graczy 4
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe od 13 lat
Akcesoria w zestawie 35 żetonów Stalowej Policji 2 znaczniki Stalowej Policji Znacznik Stalowej sieci Znacznik Sieci 6 znaczników Ran Zapasowy żeton i znaczniki Instrukcja
Czas gry 30 min
Zasilanie Nie dotyczy
Produkt na baterie Nie
Baterie w zestawie Nie

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl