Kawerna: Dokąd sięgają korzenie

Dostępność: brak towaru
Cena: 85,25 zł 85.25
ilość szt.

Opis

Kawerna: Dokąd sięgają korzenie - dodatek do gry planszowej

 

Pewnego dnia w krainie Kawerny pojawiły się cudaczne stworzenia. Wędrują przez góry i lasy oraz ciężko pracują, aby zapewnić wspaniałą przyszłość swoim rodzinom. Przez długi czas krasnoludy były przekonane, że są jedynym inteligentnym gatunkiem żyjącym na świecie. Jakże się zdziwiły, kiedy okazało się, że są w błędzie! Teraz nie mają już jednak czasu na zastanawianie się, skąd oni wszyscy się wzięli i czego tu szukają. Trzeba stawić czoła nowej rzeczywistości i konkurować o nieliczne zasoby z tymi, którzy nie wydają się grać fair.

To rozszerzenie gry Kawerna wprowadza osiem nowych nacji, które będziemy nazywać rasami. Każda z nich ma swoje unikalne cechy. Każdy gracz na początku gry musi zdecydować, czy grać krasnoludami (zgodnie z zasadami gry podstawowej), czy jedną z nowych ras (zgodnie ze specyficznymi zasadami danej rasy). Dodatkowo, każda rasa wprowadza do gry cztery nowe żetony usprawnień, które zastępują określone żetony z gry podstawowej. W ten sposób gra nabiera zupełnie nowej dynamiki.

Dane techniczne

Min. liczba graczy 1
Max. liczba graczy 8
Wersja językowa Polska
Wymagania wiekowe od 12 lat
Akcesoria w zestawie 8 plansz ras 8 żetonów pomocy 32 żetony usprawnień 32 żetony korytarzy, pól i pastwisk 24 żetony klejnotowoców 24 żetony grzybów 1 żeton Jaskiniowego goblina 16 zetonów złotych monet 7 żetonów goblinów 1 instrukcja
Czas gry 30 min
Zasilanie Nie dotyczy
Produkt na baterie Nie
Baterie w zestawie Nie

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl