Opcje przeglądania
Producent

Mechanizmy zawarte w zestawach tej serii potrafią być skomplikowane, dzięki czemu każdego, kto podejmie się składania zestawu LEGO Technic, czeka wiele godzin niezapomnianej zabawy, ale również nauki.

Największa różnica między LEGO Technic, a innymi seriami LEGO to taka, że zestawy są bardziej techniczne i mechaniczne. Część z nich ma nawet możliwość montażu silniczka, dzięki czemu zbudowany pojazd może się poruszać.

LEGO Technic – seria dla małych i dużych konstruktorów

LEGO Technic to seria, która idealnie nada się dla dzieci, ponieważ wszystkie konstrukcje są skomplikowane i wymagają nie lada umiejętności, by poprawnie je złożyć. Taki poziom LEGO pobudza w dzieciach kreatywność, logiczne myślenie oraz poprawia koordynację wzrokowo-ruchową, dzięki czemu maluchy będą lepiej się rozwijały. 

Seria oczywiście jest również przeznaczona dla osób dorosłych. LEGO Technic to nie tylko zabawa, ale również wyzwanie konstrukcyjne. Każdy legomaniak sięgający po LEGO Technic będzie musiał się zmierzyć z takimi rzeczami jak na przykład skrzynia biegów w samochodzie. 

LEGO Technic – proste klocki, zaawansowane konstrukcje

Seria LEGO Technic uważana jest za jedną z bardziej wymagających serii. Znajdziemy tutaj oczywiście zestawy, które nie wymagają wielkiego nakładu czasu na to, by odnieść konstrukcyjny sukces – klocki z tej grupy składają się średnio z 200-300 elementów. Takie zestawy to dobra propozycja dla amatorów LEGO lub młodszych legomaniaków. 

W serii znajdują się jednak o wiele ciekawsze i bardziej wymagające zestawy, jak na przykład 42083 Bugatti Chiron, który składa się z 3599 elementów i jest arcydziełem konstrukcyjnym. Złożenie takiego zestawu to nie tylko przyjemność, ale również obowiązek dla każdego maniaka LEGO.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl