LEGO Super Mario to seria, w której możemy wcielić się w rolę głównego bohatera, pokonywać kolejne poziomy, rozbudowywać cały świat i finalnie uratować księżniczkę. LEGO z tej serii spodoba się zarówno młodym, jak i starszym legomaniakom.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

LEGO Super Mario – w drodze po księżniczkę

Super Mario to legendarna gra, która podbiła serca graczy na całym świecie. Mario to słynny hydraulik, który musi pokonać bardzo ciężką drogę, by uratować księżniczkę. W tę grę grali wszyscy – w domach oraz w szkołach na lekcjach informatyki.

Na początek przygody z serią LEGO Mario polecamy zestaw Przygody z Mario – jest to podstawowy zestaw wyposażony w figurkę głównego bohatera serii, którego zadaniem jest walka ze wszystkimi przeciwnikami. Pozostałe zestawy mają na celu rozbudowywanie całego toru, dzięki czemu możemy nieustannie rozszerzać historię Mario, odgrywać coraz więcej scenek oraz wykonywać dodatkowe interakcje z klockami.

LEGO Super Mario to seria przeznaczona głównie dla małych legomaniaków, jednak dorośli, którzy wychowali się na Mario, również docenią tę serię.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl