Opcje przeglądania
Producent

Gdybyśmy mieli wymienić serię LEGO, która nada się dla młodych maniaków LEGO dopiero zaczynających swoją przygodę z klockami, ale również będzie w stanie pochłonąć nawet kilkadziesiąt godzin staremu wyjadaczowi, to na pewno byłaby to seria LEGO Star Wars.

LEGO Star Wars – niech moc LEGO będzie z Wami

Seria LEGO Star Wars to połączenie dwóch legend – zabawek oraz kina. To połączenie, które wywołało sporą sensację w świecie klocków. Współpraca LEGO z Lucasfilm zaczęła się w 1999 roku, kiedy to z okazji premiery filmu „Mroczne widmo” do sklepów trafiły pierwsze zestawy sygnowane jako LEGO Star Wars. To był historyczny rok dla LEGO, ponieważ w tym samym czasie producent wydał zestawy na licencji, co pozwoliło na wprowadzenie wielu nowych projektów.

LEGO Star Wars to seria dla wszystkich pokoleń

Różnorodność zestawów jest tutaj tak duża, że dosłownie każdy znajdzie zestaw dla siebie. Dla 8 latka idealny będzie Imperialny myśliwiec TIE – prosty, ale przyjemny zestaw w składaniu. Za to dla prawdziwych legomaniaków uwielbiających wielogodzinne sesje przy LEGO - Sokół Millennium, który składa się aż z 7541 elementów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl