W ofercie sklepu iroiro znajdziecie różne zestawy LEGO Minecraft – poznajcie je wszystkie i dostarczcie swoim dzieciom godziny edukacyjnej zabawy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

LEGO Minecraft – crafting, creepery i niekończący się świat

Gra Minecraft zdobyła ogromny rozgłos na całym świecie. Fenomen tej gry polega na tym, że każdy świat jest unikalny, mamy nieograniczone możliwości crafingu i sami tworzymy swoją historię i rzeczywistość, która otacza naszego bohatera.

LEGO Minecraft to przeniesienie wszystkich zalet popularnej gry do świata LEGO. Seria przeznaczona jest głównie dla dzieci, które mogą rozwijać tutaj wyobraźnię i kreatywność, ale osoby dorosłe również odnajdą się w tym klimacie poświęcając dziesiątki godzin na budowanie wymarzonego świata Minecraft i tworzenie historii swojego bohatera.

Minecraft zdobył uznanie na całym świecie nie tylko z powodów, które zostały wymienione wyżej. Gra uczy przede wszystkim logicznego myślenia, pamięci, podejmowania decyzji, cierpliwości, kreatywności oraz matematyki. Według Instytutu Badań Edukacyjnych dzieci, które grają w Minecrafta mają ponadprzeciętny iloraz inteligencji oraz lepiej radzą sobie z nauką przedmiotów ścisłych. Dodatkowo dzieci rozwijają wiele aspektów, takich jak koncentracja, spostrzegawczość, samodzielność, umiejętność organizacji czasu oraz współpracy. LEGO Minecraft jest więc doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka, ponieważ nie dość, że przenosi jego ulubioną grę do innej formy, to jeszcze cała zabawa dzieje się bez udziału komputera czy telefonu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl