LEGO Mindstorms to seria klocków, która ma uczyć programowania, cierpliwości oraz kreatywności przy jednoczesnym zachowaniu świetnej zabawy. W ofercie tej serii otrzymujemy roboty, inteligentne klocki oraz inne mechanizmy, które pozwolą nam zbudować dowolną konstrukcję, która będzie napędzana mechanicznie – od robota potrafiącego grać w kręgle, po robota, który umie chodzić, biegać i mówić. Oczywiście nie jest to takie proste, bo każdy mechanizm i reakcję musimy sami zaprogramować, co wymaga edukacji, cierpliwości oraz ogromnych zasobów czasu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Edukacja w połączeniu ze świetną zabawą – LEGO Mindstorms

Wszyscy kojarzymy LEGO ze składaniem zabawek, legendarnym klockiem, na którego każdy już w nocy nadepnął oraz godzinami niesamowitej zabawy. LEGO ma jednak do zaoferowania coś więcej. Coś, co całkowicie pochłonie zarówno dziecko, jak i dorosłego. Coś, co nie ma żadnych ograniczeń. Coś, co pozwala nam zbudować dosłownie wszystko. To coś, to LEGO Mindstorms.

LEGO Mindstorms jest serią, która stanowi świetne zajęcie dla dziecka, ponieważ będzie ono musiało wykazać się nie lada umiejętnościami, by stworzyć wymarzonego robota. Godziny spędzone nad programowalnymi klockami, aby w końcu ukończyć projekt w postaci funkcjonalnego robota, to czas, który można uznać za edukację na najwyższym poziomie. Oczywiście seria ta nadaję się również dla starszych dzieci oraz dorosłych, gdyż podobnie jak inne serie – bawi, ale jednocześnie daje nam nieograniczone możliwości budowania konstrukcji o dowolnym sposobie działania.

W ofercie sklepu iroiro znajdziecie zestawy oraz komponenty do serii LEGO Mindstorms.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl