Seria LEGO Architecture skierowana jest do miłośników architektury, budownictwa oraz podróży. Daj się ponieść inżynierskiej fantazji i samodzielnie zbuduj Wieżę Eiffla, Biały Dom, Statuę Wolności czy London Eye. LEGO Architecture to sposób, by będąc w domu przenieść się do najbardziej znanych budowli i miejsc na świecie, a oczami wyobraźni widzieć je w rzeczywistej skali.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

LEGO Architecture – konstruktor, inżynier i wykonawca w jednym

LEGO Architecture przyniesie wiele godzin przyjemności zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zestawy składają się średnio od 500 do 2000 elementów, dzięki czemu zabawa zajmie nam na pewno kilka godzin.

Klocki LEGO z tej serii to bardzo dobry pomysł na prezent dla młodszych dzieci, u których rozwój takich rzeczy jak kreatywność, analiza, koordynacja wzrokowo-ruchowa czy cierpliwość, jest niezwykle istotny. Nie zmienia to faktu, że przy budowaniu najbardziej znanych budowli satysfakcję i niesamowitą dawkę wrażeń będą mieli również dorośli, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze składaniem klocków LEGO i nie czują jeszcze potrzeby do pracy nad kilkoma tysiącami elementów, np. W LEGO Technic.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl