Opcje przeglądania
Producent

W ofercie sklepu iroiro znajdziecie maty tematyczne, które doskonale będą pasowały do konkretnej gry, ale też bardziej uniwersalne, których używać możecie do dowolnie wybranej przez siebie gry. Maty polecamy nie tylko starym wyjadaczom posiadającym same klasyki w swojej biblioteczce gier, ale również amatorom planszówek – zawsze warto zadbać o to, by gra była przyjemna.

Maty do gry – niezbędny element wielogodzinnych gier

Najpopularniejsze i najbardziej rozwinięte gry planszowe i karciane składają się z wielu elementów, przez co dokładne rozłożenie planszy może zająć bardzo dużo czasu. Problemem, który często występuje przy grach zawierających wiele elementów jest to, że karty, plansza czy różne figurki ślizgają się po stole czy blacie, a ich ponowna organizacja nie należy do najprzyjemniejszych procesów. 

Rozwiązaniem tego problemu są maty do gry, których zadaniem jest lepsze, przyjemniejsze i łatwiejsze ustawienie wszystkich elementów gry planszowej na swoim miejscu, a także uniknięcie efektu ślizgania się kart po stole, co zabezpiecza je przed zniszczeniem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl